Referencje

Oto wypowiedzi osób które znalazły pracę za pośrednictwem naszej agencji.

Dorota Darmoroz


Dziękuje p. Tomaszu za bardzo dobra współprace z Panem, a wszystkim polecam agencje p. Łukasika. Pan Tomasz jest naprawdę takim naszym opiekunem, "parasolem ochronnym" na terenie Niemiec.
 

Iwona Azmy


Polecam firmę pana Łukasika ,dobra współpraca, szybko załatwione formalności, miły kontakt telefoniczny.
 

Elzbieta Kurzydlowska


Z przyjemnością musze przyznać, ze współpraca z wyżej wymienioną agencją reprezentowana przez Pana Tomasza Łukasika mnie osobiście układa się wspaniale. Jest wyjątkowo sympatycznym, kompetentnym i rzetelnym człowiekiem, o dużej odpowiedzialności i zaangażowaniu. Wszystkim mającym wątpliwości i obawy polecam tą agencje. Dziękuje za zaufanie i pomoc.
 

Danuta Wysocka


POLECAM WSZYSTKIM FIRME, PANA TOMKA LUKASIKA, ZA PROFESIONALIZM ORAZ WSPANIAŁĄ WSPOLPRACE. JEST TO CZLOWIEK NA KTÓRYM, MOŻNA CAŁKOWICIE POLEGAĆ, JAK NA PRAWDZIWYM PRZYJACIELU.SLUŻY ZAWSZE RADĄ I POMOCĄ. Z WYRAZAMI SZACUNKU, DLA PANA TOMASZA
 

Teresa Gesiarz


Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Tomkiem. Polecam wszystkim poszukującym pracy opiekunki FIRMĘ p. Tomasza, ponieważ jest solidna, bezproblemowa i uczciwa.
 

Joanna Banasik


Nie pracowałam tu jeszcze ale nie wiem czy nikt mnie nie oszuka :-/
 

Danuta Zawadzka


Witam Państwa polecam wszystkim opiekunkom agencje Pana Tomasza. Dobrze zorganizowana praca, wysokie wynagrodzenie, pomoc w sprawach problematycznych, niekonfliktowy i otwarty na współprace
 

IWONA WOJCIECHOWSKA


WITAM. MIALAM PRZYJEMNOSC WSPOLPRACOWAC Z KILKOMA AGENCJAMI/NIE WSZYSTKIE WYWIAZYWALY SIE PRAWIDLOWO ZE SWOICH OBOWIAZKÓW/ DLATEGO TEZ SADZE ZE MAM PRAWO PORÓWNAĆ TE AGENCJE. NAJWYZEJ OCENIAM AGENCJE OPIEKUN 24 I PROFESJONALIZM PANA TOMASZA. DLATEGO TEZ KILKAKROTNIE KORZYSTAM Z JEGO USLUG I POLECAM TEZ INNYM. POZDRAWIAM
 

Alicja Delfel


Wyrazy uznania oraz serdeczne podziękowania za dobrą i profesjonalną pomoc i współpracę, za pełną asekuracje podczas trudnej pracy jako opiekunka do osób starszych. Szczerze polecam firmę Pana Łukasika innym osobom szukającym pracy. A Pana Tomasza pozdrawiam i życzę wielu sukcesów dalszej działalności.
 

Ossowski Andrzej


Bardzo dziękuję za szybkie znalezienie pracy. Duży profesjonalizm i kompetencja p. Tomasza. Słowa uznania Andrzej O.
 

AMaczynska


Serdecznie podziękowania oraz wyrazy uznania dla P. Tomasza Łukasik za bardzo sprawne i błyskawiczne pośrednictwo w znalezieniu pracy. Duża kompetencja. Pozdrawiam.